Margos - nasze atuty

 

Nasze Atuty

 

Dlaczego Biuro Rachunkowe Margos?

*Posiadamy certyfikat księgowy Ministra Finansów
Certyfikat księgowy Ministra Finansów uprawnia nasze Biuro do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a jednocześnie     gwarantuje     wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

* Reprezentujemy Państwa przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych
Wystarczy, że złożycie nam Państwo zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej oraz zaświadczenie o numerze identyfikacyjnym REGON, a resztę formalności rejestracyjnych w Urzędzie Skarbowym i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych dopełnimy w Państwa imieniu. Ponadto osobiście dostarczamy do obydwu instytucji wszystkie sporządzone przez nas miesięczne dokumenty i inne niezbędne informacje.

* Ponosimy pełną odpowiedzialność ze ewentualne błędne interpretacje przepisów podatkowych (posiadamy    ubezpieczenie od odpowiedzialności OC)
Bez zbędnego angażowania Państwa czasu korygujemy popełnione błędy wynikające z interpretacji przepisów podatkowych, składamy stosowne dokumenty, wyjaśniamy sprawy w urzędach. Ponosimy pełną odpowiedzialność za popełnione z naszej strony błędy.

* W ciągu roku gwarantujemy Państwu niezmienność opłat za usługi
W ciągu roku od rozpoczęcia współpracy z naszym Biurem mają Państwo zagwarantowaną stałą miesięczną opłatę za świadczone usługi.

* Oferujemy możliwość wykonania usługi w siedzibie Państwa firmy
Oferujemy Państwu możliwość prowadzenia dokumentacji księgowej, kadrowo-płacowej oraz innych rozliczeń w siedzibie Państwa firmy. Przedstawiciel Biura Rachunkowego może zostać oddelegowany i na miejscu wykonać zlecone przez Państwa zadania. Dotyczy to również jednorazowych zleceń, takich jak na przykład pomoc w sporządzeniu inwentaryzacji.

*Osobiście odbierzemy od Państwa dokumenty
Jeżeli mają Państwo utrudniony dojazd do Biura – przedstawiciel Biura zgłosi się osobiście i odbierze od Państwa dokumenty. Dokumenty mogą przekazywać Państwo również drogą pocztową.

* Stałym Klientom sporządzimy bezpłatnie roczne rozliczenie podatkowe
Jeżeli zostaną Państwo naszym stałym Klientem, to sporządzamy Wam bezpłatnie roczne zeznanie podatkowe, zgodnie z wybranym przez Państwa sposobem opodatkowania – indywidualnie, wspólnie z małżonkiem lub w sposób przewidziany dla osoby samotnie wychowującej dziecko – uwzględniając oczywiście wszystkie ulgi i odliczenia Państwu przysługujące.

 

Oferujemy Państwu również:

* Bezpośredni i bieżący kontakt z konsultantami przez telefon, pocztę e-mail i Gadu-Gadu
* miłą i przyjazną atmosferę
Traktujemy Państwa potrzeby w sposób indywidualny. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom przez poznanie specyfiki prowadzonej przez Państwa działalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze, a spotkania z Państwem nie dotyczyły wyłącznie spraw księgowych.

* Negocjowalne ceny, dostosowane do Państwa potrzeb
Wynagrodzenie za obsługę księgową jest każdorazowo negocjowane i indywidualnie dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Dzięki takiemu podejściu zyskują Państwo pewność, że ustalony zakres usług zagwarantuje Wam optymalne funkcjonowanie finansów firmy. Określone wspólnie szczegóły (rodzaj ewidencji księgowej, liczba dokumentów, struktura zatrudnienia, forma prowadzonej działalności itp.) stanowią podstawę do ustalenia ceny za świadczone przez Biuro Rachunkowe Margos usługi.
Państwa inwestycja w rzetelnie i profesjonalnie prowadzoną rachunkowość jest zazwyczaj stałym miesięcznym ryczałtem.


* Dogodny dojazd i parking